Nostalji Malatya
Ana Sayfa / Kurumsal

Nostalji - Tarihi Malatya Evi
Tarihimizin zenginliği içinde, günün her saatinde, sıcak ve soğuk içecekler ve DÜNYA kahvelerinin çeşitleriyle, birlikte Malatya'nın nefis mutfağından Analı Kızlı, İçli Köfte, Gözleme, SÜTLÜ KÜNEFE gibi , eşsiz lezzetlere ulaşabileceğiniz, aynı zamanda sakince sohbet edip,  dinlenebileceğiniz eşsiz bir mekan.

Tarihçemiz
"Tarihi Malatya Evi" Bulgurcuzade Mehmet Efendi tarafından 1840 yılında yapılmıştır. Konak, tipik "Malatya Evi" özellikleri taşımaktadır. Konağın; avlusu, eyvanı ve on odası bulunmaktadır. Konak ahşap dolgu olarak yapılmıştır. Bu konağı 1999 yılında Bulgurcuzade Mehmet Efendi'nin torunları Bülent ve Murat Gümüş kardeşler restore ederek Malatyalıların hizmetine açmışlardır. Tarihi Malatya Evi , kent sakinlerinin yanısıra , Malatya'yı ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerinde uğrak yeri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz
Malatyamızın tarihi ve kültürüne uygun konseptimizle kentimizi, hemşerilerimize ve misafirlerimize en iyi şekilde anlatmak, ulusal hijyen ve hizmet kalitemizle güler yüzlü deneyimli aşcı ve personelimizle Türkiyede restaurant-cafe hizmetlerine marka isim olmak.

Misyonumuz
Hizmet ve lezzet kelitemizle Malatyada öncü kuruluş olmak.Gelen tüm misfirlerimizin huzurve mutluluğunu teminetmek.

Flash Player Yükleyin
Konuk Defteri
 
Nostalji Cafe - Facebook Ana Sayfa | Kurumsal | Foto Galeri | İletişim
Copyright © 2007- 2011 Nostalji Cafe
3W İnternet Teknolojileri
۩ Yiyecekler ۩ İçecekler ۩ Nargile ۩ Kahveler
۩ Vizyon - Misyon ۩ Tarihçemiz ۩ Belgelerimiz